Lyypekin toimisto

HALLINTO

Kirsten Albers

Puhelin: +49 451 / 307 245-25
Mobil: +49 170 / 7622714
E-Mail: k.albers@pfaffinternational.com

MYYNTI JA MARKKINOINTI

Rainer Schlenz

Projektipäällikkö

Mobil: +49 172 / 2189307
E-Mail: r.schlenz@pfaffinternational.com

Steffy Krowiorsch

Projektipäällikkö, lentorahti

Puhelin: +49 451 / 307 245-17
Mobil: +49 170 / 4139970
E-Mail: s.krowiorsch@pfaffinternational.com

ERIKOISKULJETUKSET JA PROJEKTIT

Yannick Wagner

Puhelin: +49 451 / 307 245-12
Mobil: +49 151 / 46749090
E-Mail: y.wagner@pfaffinternational.com

Sven Käsinger

Puhelin: +49 451 / 307 245-14
Mobil: +49 171 / 2203712
E-Mail: s.kaesinger@pfaffinternational.com

Jana Häuser

Puhelin: +49 451 / 307 245-28
Mobil: +49 151 / 10136605
E-Mail: j.haeuser@pfaffinternational.com

ASUNTOAUTO- SEKÄ -VAUNUKULJETUKSET

Boris Bogdanov

Tiiminvetäjä, asuntoautot sekä -vaunut

Puhelin: +49 451 / 307 245-13
Mobil: +49 151 / 29709548
E-Mail: b.bogdanov@pfaffinternational.com

Reetta Niemi

Asiakaspalvelua myöskin suomeksi

Puhelin: +49 451 / 307 245-22
E-Mail: r.niemi@pfaffinternational.com

Marc Männikus_grau
Marc Männikus

Puhelin: +49 451 / 307 245-15
Mobil: +49 160 / 93311020
E-Mail: m.maennikus@pfaffinternational.com

HANKKEET JA MAAILMANLAAJUISET LAIVAUKSET

Kristof Glanzner

Maailmanlaajuisten projektien ja toimitusten johtaja

Puhelin: +49 751 / 36220-148
Mobil: +49 170 / 5547752
E-Mail: k.glanzner@pfaffinternational.com

LAIVAUKSET

Merle Fürstenberg

Puhelin: +49 451 / 307 245-19
E-Mail: m.fuerstenberg@pfaffinternational.com

Sebastian-Dutz_grau-HP
Sebastian Dutz

Puhelin: +49 451 / 307 245-18
Mobil: +49 151 / 64914710
E-Mail: s.dutz@pfaffinternational.com

Lasse Borkenhagen grau
Lasse Borkenhagen

Puhelin: +49 451 / 307 245-20
Mobil: +49 151 / 40479473
E-Mail: l.borkenhagen@pfaffinternational.com

Oppisopimus-opiskelijat

Duygu Günes_grau
Duygu Günes

Puhelin: +49 451 / 307 245-23
E-Mail: d.guenes@pfaffinternational.com

Natalia_Zeiß_grau_2
Natalia Zeiß

Puhelin: +49 451 / 307 245-27
E-Mail: n.zeiss@pfaffinternational.com